YAZILIMKUŞCU Yazılım olarak hizmet verdiğimiz sektörlerde Kaliteyi artırmak , sonuç odaklı çalışma sistemini benimsemek hedefini rehber ediniyoruz. Yerli Yazılımı ve Elektronik Tasarımı Birleştirdik! İddalı olduğumuz konuların başında kendi yaptığımız elektronik cihazlar gelmektedir. Bu cihazların tasarımı, üretimi tamamen yerli olarak firmamaız bünyesinde yapılmaktadır. Yapılan bu cihazlara mühendislerimiz tarafından yazılım yazılmaktadır. Cihazların entegrasyonu tarafımızdan yapılmaktadır. Cihazların yönetimini tüm yazılım çeşitlerini kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Kuruma göre yazılım seçimi yapılmaktadır.

Muhasebe Yazılımları

Muhasebe yazılımlarında yaklaşık 20 yıllık deneyimimiz ile buradayız! • Mevcut yapıya uygun şekilde kullanıcı gereksinimlerinin, iş süreçlerinin analiz ve dökümante edilmesi. • Teknik analiz, teknik tasarım, veri tabanı tasarımı ve mimari altyapı çalışmalarını gerçekleştirmek. • Uygulama geliştirmek ve kodlamak • Üretilen fonksiyonların test senaryolarını ve testleri yapmak, güncel ortama taşınmasını sağlamak.

web yazılımları

İnternet sitesi yapıyoruz. Tüm yazılım bileşenlerini kendimiz üretiyoruz. Altyapımız üzerinde 500+ site çalışmaktadır. Yaptığımız diğer yazılımlar ile (Muhasebe, Uygulama, Elektronik) entegrasyonlarını sağlamaktayız. Son teknolojileri süreki olarak sistemlerimize entegre etmekteyiz. Yerli yazılım için yapmış olduklarımızı önemsiyor ve bu konuda ülkemize katma değer katmaya çalışıyoruz.

PLC YAZILIMLARI

Yerli Yazılımı Ve Elektronik Tasarımı Birleştirdik! Cihazların entegrasyonu tarafımızdan yapılmaktadır. Cihazların yönetimini tüm yazılım çeşitlerini kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Kuruma göre yazılım seçimi yapılmaktadır.

GÖRÜNTÜ İŞLEME

Daha gelişim aşamasında olan görüntü işleme yazılımlarında bir adım öndeyiz.

GÖMÜLÜ SİSTEMLER

Kendi tasrladığımız elektronik sistemler ile uyumlu çalışan özel entegre yazılımlar yapıyoruz.

IOS-ANDROİD-Windows YAzılımlar

En Yeni Teknoloji! Cep telefonları, tablet gibi cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyiz. Bu uygulamalar sektörlere özel olarak hazırlanmakta olup, ihtiyaca göre güncellenmektedir. Ayrıca uygulamalar sayesinde kendi üretimimiz olan cihazları kontrol edebilmekteyiz. Bu sayede erişilebilirliği en üst seviyeye taşıyoruz

Elektronik Sistem ve Yazılımlar

Gerek danışmanlık gerek se tasarım konusunda elektronik alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. üretimlerimiz kendi tasrımlarımızdır!