BİLİŞİM


Başladığımız günden bu tarafa tek bir şey haricindeki herşey ya gelişti yada değişti. degişmeyen tek şey heycanımız.
günümüzde pek çok şirketin yönetim, üretim, satış, teknik servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri birden fazla yerden gerçekleşmektedir. Kuşcu bilişim olarak uzun yıllara dayanan birikimimiz ile bu dağınık yapının ıt altyapısı üzerinde bütünleştirilmesi için ihtiyaç duyulan çözümleri sunmaktayız.

kayseri yangın ikaz sistemleri, kayseri alarm sistemleri, kayseri güvenlik sistemleri, kuşcu bilişim

Network Kurulumları

Kurum ve Firmalar, kullanılan kablo sistemi, istemciler, kiralık hat, serverlar, firewall, kablolu ve kablosuz donanımlar vb. yapıların ileriki dönemlerde artısları veya yer degisimleri göz önünde tutularak, teknolojik özelliklerle paralel yatırımlara yönlendirilmektedir.
kayseri yapısal kablolama, kayseri bilişim, kayseri yazılım, kuşcu yazılım, kuşcu bilişim

Yapısal Kablolama Çözümleri

Kurduğumuz Yapısal Kablolama Sistemlerindeki başarının arkasındaki en önemli üç faktör şunlardır; Doğru Tasarım ve Projelendirme Kaliteli İşçilik Test, Etiketleme ve dokümantasyon
yangın ikaz alarm sistemleri, kayseri yangın  sistemleri, kayseri bilişim, kayseri yazılım, kuşcu yazılım

Tümleşik iletişim çözümlerimiz

Tümleşik iletişim getirmiş olduğu farklı ve etkin iletişim ortamları ile kurum içindeki verimliliği artırırken aynı zamanda özellikle çok noktalı kurumlarda maliyet kalemleri arasında önemli bir yer tutan kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.
kayseri güvenlik sistemleri, kuşcu bilişim, kayseri bilişim

akıllı bina çözümleri

Çağdaş yapım teknikleriyle gerçekleştirilen akıllı binalar, tasarım aşamasından kullanıma kadar çok çeşitli altsistemler ile bunların tasarım ve üretimini üstlenen disiplinleri uyum içinde biraraya getirmekte ve son derece titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

Intranet/internet Güvenliği

Güvenlik, Internet Ekonomisi'ni olanaklı kılan bir özelliktir ve e-iş stratejilerinin temel bileşenlerinden biri olmak zorundadır. Kuruluş ağı yöneticileri ağlarını daha fazla kullanıcıya ve uygulamaya açtıkça daha büyük riskler alırlar. Organizasyonlar bu riskleri alırken, güvenlik duvarı, Güvenlik Saldırı Algılama Sistemleri ve Sanal Özel Ağ ürünleri e-iş çözümlerinin başarılı ve güvenli kurulumunu sağlamaktadır. Güvenliğin esas amaçlarından biri de kurumlar için kritik olan verilerinin de korunmasıdır.

Güvenlik Sistemleri Kurulum çözümlerimiz

Güvenlik Kameraları ve Alt Yapısı Kurulumlaru - Kartlı Geçiş Sistemleri Kurulumları - Yanğın İkaz Alarm Sistemleri Kurulumları - Seslendirme Sistemleri Kurulumları

Yazılım çözümlerimiz

Muhasebe Yazılımları - Web Yazılımları - PLC Yazılımlar - Görüntü işleme Yazılımları - İos-Android-Windows Yazılımları - Gömülü Sistemler - Elektronik Yazılımlar - Destek ve Danışmanlık Hizmetleri